“Müzikte kalitenin adresi!”

Müzik ciddi iştir diyenler, Duygu Müzik Merkezi'ni görmeli ve büyük insanlık için umutlanmalı.

— Volkan Konak

Çağdaş bir okul”

Duygu Müzik Merkezi, Türkiye'nin en değerli müzisyenlerinin ders verdigi, çağdaş bir müzik okuludur. Benim de ilk kurulduğunda eğitmenlik yaptığım bu okulu yaşı ne olursa olsun, müzik öğrenmek isteyen herkese gururla öneriyorum.

Fatih Erkoç


 

"Duygu Müzik Merkezi eğitim anlayışı, eğitmenleri, mütevazi ortamı ve Zafer Dalgıç'ın titizliğiyle kendini diğer okullardan farklılaştırmıştır."

— Hüsnü Şenlendirici

 
 

“Yürekten kutluyorum

Seçkin müzik ustalarını bünyesinde toplayan, duygusal insanların duygularına yön veren Duygu Müzik Merkezi'ni yürekten kutluyorum.

— İzzet Altınmeşe

Çok gururlandım”

Yaşamının büyük bir bölümünü müziğe adamış olan değerli kardeşim Zafer Dalgıç ve sevgili eşi Birgül'ün birlikte açtığı Duygu Müzik Merkezi'ni ziyaret ettim ve çok gururlandım. Öğrencilerin birbirinden değerli öğretmenlerinden aldıkları eğitimle güzel bir temel oluşturacaklarına ve müzik yolculuklarına güvenle devam edeceklerine inanıyorum.

— Belkıs Akkale


"Duygu Müzik Merkezi, müzik teorisini iyi bilen ve aynı zamanda da sahne ve stüdyo müziği yapan elit müzisyenleri öğretim kadrosuna aldığı için örnek bir kurumdur."

—Sümer Ezgü