Kurumumuza başvuran öğrenciler, ön yetenek sınavına alınırlar ve ardından seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilirler. Duygu Müzik Merkezi’nde 11 dalda eğitim verilmektedir. 4 yaşından 65 yaşına kadar her yaştan talebe açık olan kurumumuzun en önemli özelliklerinden biri eğitim kadrosudur. Eğitim kadromuzda yer alan değerli öğretmenlerimizin her biri kendi dalında profesyonel konumdadır. Öğretmenlerimiz, öğrencilerle birebir ilgilenerek bilgilerini ve deneyimlerini paylaşmaktadırlar. Tüm dallarda verilen eğitimlerde öğrenciler kültürel ve sosyal alanda ilerleme kaydedecekler, ayrıca ulusal ve evrensel müzik hakkında bilgi edineceklerdir.

FTH_9847s.jpg
FTH_9790s.jpg

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ve London College of Music Sertifikalarımız

Dahili oldukları programları başarıyla bitiren tüm öğrencilerimiz, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurs bitirme sertifikasına sahip olacaktır.   

London College of Music (LCM) dünyanın en değerli üniversitelerinden West London Üniversitesi’ne bağlıdır.  İngiltere’den okulumuza gelen London College of Music yetkililerinin senede bir kez yaptığı sınavı geçen öğrencilerimiz, tüm dünyada geçerli olan müzik sertifikasını almaya hak kazanacaklardır.

FTH_9987s.jpg